Kontakta oss


Martin Hosseini

VD/Ägare
martin@viinvest.com
Tel: 08 545 045 51


Jounan Abboud

Ägare
jounan@viinvest.com
Tel: 08 545 045 52


Aram Mojarrad

Vice VD
aram@viinvest.com


Helene Kugelberg
Koncernchef drift
helene@viinvest.com


Camilla Dahlström

Försäljningschef
camilla@viinvest.com
076 303 84 00


Anna Forssén

Ekonomi
ekonomi@viinvest.com

Ricardo Khan

Verksamhetskordinator
ricardo@viinvest.com

 
Ashkan Aram

Revenue Manager
ashkan@viinvest.com

Nicke Bergström
Projektsamordnare
nicke@viinvest.com
Gruppbokning 
Sales@viinvest
Samarbete & avtal
camilla@viinvest.com
076 303 84 00
Press & Media
helene@viinvest.com

78

Vi Invest AB

Engelbrektsplan 2,
114 34 Stockholm
08-545 045 50

Boka rum

Rum 1

OK
Checka in
Checka ut
© 2019 Vi Invest AB. All rights reserved.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse
Cookies
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse.