Kontakta oss

Martin Hosseini         

VD/Ägare                  martin@viinvest.com  

Jounan Abboud            

Ägare             
jounan@viinvest.com   

Aram Mojarrad 

 Vice VD                    
aram@viinvest.com      

Anna Forssén

Ekonomichef            
ekonomi@viinvest.com        

Patrik Tuomisto

Koncernchef drift
patrik@viinvest.com  

Camilla Dahlström

Försäljningschef
camilla@viinvest.com   

Nicke Bergström

Projektsamordnare  
nicke@viinvest.com

Ashkan Aram

Revenue Manager   
ashkan@viinvest.com

Boka rum

Rum 1

OK
Checka in
Checka ut
© 2019 Vi Invest AB. All rights reserved.
Cookies
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse.
Vi använder cookies för att ge dig en bättre användarupplevelse